Щоб розмістити оголошення увійдіть в систему!
Всього оголошень: 3252
За сьогодні: 0
Вже продано: 521
На перевірці: 0

Авто новини:

« Повернутися в розділ / « Повернутися назад

Особливості двигунів гібридних автомобілів та їх виклики до олив.

Аналітики з автомобільної галузі дають прогноз, що на 2025 рік кожен четвертий, проданий у світі, буде гібридним. Це вже скоро, і ми з вами дізнаємось, чи буде саме так, але є незаперечним фактом, що світовий гібридний автопарк стрімко збільшується...

Зі збільшенням кількості гібридних автомобілів, зростає і кількість автовласників, у яких виникає питання, яке моторне масло варто використовувати для захисту двигуна гібридного автомобіля.

 

Гібридні автомобілі влаштовані по-іншому, аніж негібридні. На низьких швидкостях їх двигуни постійно зупиняються, перемикаючись на електромотори. Протягом звичайної їзди містом двигун зазвичай використовується лише в коротких проміжках, а більшу частину часу рух забезпечує електроенергія. Саме тому температура двигуна у гібрида нижча орієнтовно на 40°C2 у порівняні із температурою двигуна звичайного автомобіля.

 

Деякі гібридні двигуни можуть зупинятися, перемикатися на електрику та перезапускатися до 500 000 разів3 протягом свого життя – це у десять разів більше, ніж негібридні двигуни. Спеціалісти з Castrol кажуть, що за низьких температур вода та інші забруднення не випаровуються, через це зростають ризики забруднення двигуна гібридного автомобіля.

Castrol MAGNATEC HYBRID - Castrol запускає в Україні нову оливу для гідридів.

 

Особливості гібридних двигунів, про які ми згадали вище (нижча температура, часті перезапуски, ризики забруднення) заважають оливам якнайкраще захищати двигун від руйнівного зносу. Ці нові виклики для виробників моторних олив. Саме тому Castrol створив оливу для гібридів Castrol MAGNATEC HYBRID.

Новий Castrol MAGNATEC HYBRID розроблено для протистояння серйозним викликам сучасних двигунів гібридних автомобілів. Властивості Castrol MAGNATEC "чіпляється, фіксується та захищає" забезпечують на 50% кращий захист від зносу від низьких температур і перезапусків двигуна4.

 

Олива відповідає вимогам HYSPEC, новому стандарту ефективності продуктів Castrol для гібридних автомобілів. Про цей стандарт компанія докладно розповіла на офіційному українському сайті Castrol.

 

Олива Castrol MAGNATEC HYBRID вже доступна в продажу. На сьогодні на ринку України ця спеціалізована олива для двигунів гібридних автомобілів представлена двома класами в’язкості: 0W-16 і 0W-20.

 

Корисні посилання на офіційний сайт Castrol в Україні:

Олива для гібридів Castrol MAHNATEC Hybrid - докладно по продукт.

Моторне масло Castrol - вся лінійка олив і рідин для легкових автомобілів.

 

1До 2025 року кожен четвертий автомобіль буде гібридом. Згідно з прогнозами компанії LMC Automotive, GlobalData, 2023 рік.

2Відповідно до порівняння показників роботи плагін-гібриду та ДВЗ під час стандартного галузевого циклу випробувань.

3Відповідно до випробувань Castrol м'яких гібридів, що репрезентують приблизно 45% світового парку гібридних автомобілів у 2022 році.

4На 50% кращий захист від зносу при низьких температурах* і перезапусках двигуна**: *протестовано відносно лімітів зносу Sequence IVA API SN; **протестовано відносно лімітів зносу CEC OM646LA ACEA.

05.07.2024
« Повернутися в розділ / « Повернутися назад

Коментарі:

Додати коментар
Щоб додавати коментарі увійдіть в систему!
Коментарів немає. Будьте першим!

Особливості двигунів гібридних автомобілів та їх виклики до олив.

Політика конфіденційності